e-Mobilita

44702x1

Dnes spalují motory našich vozů fosilní paliva. E – mobilita přináší naději, že v budoucnu zavede čistší a udržitelnější formapohonu. Elektrická vozidla jsou tiché a při provozu nevznikají škodlivé výfukové plyny. Pokud budeme schopni v budoucnu využít obnovitelnou energii v bateriích vozidla nebo ve vodíkových nádržích, podaří se nám jezdit úplně bez emisí.

Současný vývoj nabízí elektrickým vozidlům jedinečné příležitosti – na jedné straně stojí zásadní pokrok v technologiích a infrastruktuře, na straně druhé nárůst cen pohonných hmot a důraz na ochranu životního prostředí. Výrobci aut, baterií, energetické firmy i  politici společně pracují na tom, aby byl potenciál e – mobility převeden i do reality.
e-mobility-berlin-01

TÜV SÜD má více než sto let zkušeností v oblasti bezpečnostního inženýrství v automobilovém průmyslu. Radíme vládám, jakzkoušky a certifikaci vozidel nebo jejich součástí. Naše komplexní služby v oblasti e – mobility doplňují odborná školení, např. seminář o technologiích elektrických pohonů.

Podívejte se na automobily, které byly top v různých letech.